UA RU
САП КомпозитиСАП - структурно армований полімер - міцний та легкий. Поєднання різних за властивостями матеріалів дозволяє в результаті отримати унікальний продукт. САП матеріали ще часто називають склопластиками, полімерами або композитами. САП на основі скловолокна, вуглеволокна та різних видів термореактивних смол повністю вирішує проблеми корозії, це міцний та надійний матеріал, з якого можливо створити необхідну конструкцію, починаючи від звичайних сходів і закінчуючи багаторівневими переходами.

Пропонуємо широкий асортимент САП виробів та конструкцій: настили та покриття, платформи, сходи та драбини, огорожі, міцні люки - різних розмірів та модифікацій. Наші конструктори запропонують рішення спеціально для Вас.
✔ Що таке САП?✔ Як вибрати САП?✔ Типи смол та хімічна стійкість✔ 11 років роботи з композитами✔ Порівняння САП з іншими матеріалами✔ Базові параметри якісних САП✔ Застосування САП при реконструкції комунальних та промислових очисних споруд✔ Склопластикові настили для автомийок самообслуговування