Выбрано:

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб

Запитати ціну

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб

Індивідуальна очисна споруда (автономна каналізація) призначена для очищення стічних вод будинку, готелю чи виробничого приміщення.
Кількість мешканців: 7 — 10 осіб
Продуктивність очищення: 1.0 — 1.5 куб. м на добу

Запитати ціну

Описание

Індивідуальна очисна споруда (автономна каналізація) призначена для очищення стічних вод будинку і забезпечення безпроблемного функціонування санвузлів.

Технологія ML очищує стічні води з унітазів, біде, душових кабін, ванн та раковин, стічні води з посудомийок та раковин для миття посуду, стічні води з раковин, пральних та сушильних машин

Очисні споруди ML власного виробництва не вимагають багато місця, значних затрат на встановлення, шеф-монтаж та запуск входить в ціну.
Наші очисні міцні та справді чистять, тому ми пропонуємо всім клієнтам оформити довготривалий договір на обслуговування та 10 річну гарантію.

ПРИНЦИП РОБОТИML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 15

Технологія ML ефективно поєднує механічне фільтрування, анаеробний, аеробний методи та розміщується в одному міцному корпусі, стандартно у формі циліндра. Технологія не вимагає додаткових реагентів, абсорбентів та ін. затратних матеріалів в процесі роботи. Основною частиною технології є біологічний реактор, що поєднує в собі зону активації (насичення стічних вод киснем) та зону сепарації (відстоювання очищеної води). Зона активації, в свою чергу, поділена на зони і секції з специфічними функціями і умовами для біологічного очищення. Змішування, циркуляція і рециркуляція активної суміші забезпечується компресором.
Важливу функцію виконує активний мул – колонія бактерій, що самоутворюється з поступленням стічних вод у кількості 2%. Технологія зберігає свою ефективність при концентрації мулу до 80%.

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 16ОБЛАДНАННЯ ТА МАТЕРІАЛИ

№1 Корпус обладнаний корзиною для механічної фільтрації для затримання залишків туалетного паперу та ін. нечистот.

№2 Станції очистки комплектуються якісними компресорами ALITA, які чудово працюють у наших клієнтів вже більше 7 років.

№3 Блок управління власного виробництва надійно керує всіма процесами в ОС з можливістю дистанційного управління.

№4 Композитний антикорозійний бокс для компресора та блока управління може встановлюватись на огорожу, зовнішню стіну чи розміщуватись в підвальному приміщенні.

№5 Станції очистки комплектуються міцним люком з замком. ОС може бути встановлена також під проїжджою частиною ділянки, для цього корпус додатково посилюється і в комплекті іде люк іншого класу.

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 17Корпус та всі внутрішні деталі виготовлені з спеціального корозієстійкого німецького поліпропілену Roechling, з якого виготовляють резервуари для зберігання хімічних речовин.
Все обладнання виготовлене в заводських умовах на професійному обладнанні для стикового контактного зварювання.
Оскільки очисна споруда розрахована на довговічну службу, стикове контактне зварювання є обов’язковим для виготовлення несучого корпусу очисної споруди. Міцність шву при машинному зварюванні до 50% вища ніж при ручному екструзійному зварюванні.

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 18ВАЖЛИВО

→ Всередині немає елементів, що піддаються швидкому механічному зносу, забрудненню, корозії – датчиків, металевих кранів, кріплення та ін. Все виготовлено з високоякісного поліпропілену.
→ В біоректорі немає насосного обладнання чи ін. електрообладнання.
→ В біореакторі завжди зберігається необхідний рівень рідини — технологія унеможливлює випадкове повне відкачування рідини з ємності.
→ Компресор і блок управління знаходиться за межами очисної споруди, що виключає їх випадкове затоплення та пошкодження.
→ При відключенні електроенергії чи несправності компресора – нічого критичного не станеться. В такому стані технологія буде функціонувати ще 2 доби – це більш ніж достатньо для ремонту.

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ML

→ Повноцінна автономна каналізація від виробника
→ Триступенева очистка, з ефективністю 98%
→ Cтикове контактне зварювання PP корпусу
→ ОС функціонує безшумно, запах відсутній
→ На виході — технічна вода
→ НЕ забруднює поверхневі і підземні води
→ Проста установка
→ Гарантія виробника 10 років*
→ Термін служби більше 50 років

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип очисної спорудиML 10
Кількість мешканців7 — 10 осіб
Продуктивність очищення1.0 — 1.5 куб. м на добу
Об’єм біореактора3.07 куб. м
Управління3 режими роботи
Утворення активного мулумакс. 2-3% від всього обєму стічної води
Матеріал корпусуПоліпропілен Röchling
Метод зварюваннястикове контактне зварювання
Варіант виконанняв цільному корозієстійкому корпусі циліндричної форми
Розміри, Ш/Д/В1760*2250 мм
Розмір котловану, Ш/Д/В3360 / 3360 / 2400 мм (врахована товщина бетонної плити 150мм)
Вага160 кг
Встановлена сумарна потужність86 Вт

МОНТАЖ ТА ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 19ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 20

→ Підготовчі роботи (виїмка ґрунту, підведення каналізаційних труб, встановлення опорної бетонної плити) можуть проводитися як працівниками сервісної служби, так і власником ОС самостійно.
→ Розміри котловану і опорної плити для ОС повинні чітко відповідати технічним умовам для даного типу ОС. До місця встановлення ОС повинні бути підведені всі інженерні комунікації. До моменту встановлення ОС потрібно вирішити питання відводу очищеної води.
→ При наявності на об’єкті іншого обладнання для накопичення і зберігання стічних вод є можливість перенаправити стічні води до ОС або замінити це обладнання на ОС.
→ Очисні споруди не є важкими і встановлюються в котлован легко і швидко без залучення техніки.
→ Підключення до існуючих або нових мереж також не вимагає значних часових затрат.
→ Очисна споруда засипається до половини сумішшю піску та цементу. Під дією вологи з цієї суміші утвориться прошарок, що запобігатиме можливому пошкодженню корпусу гострим камінням, корінням дерев та ін.
→ По мірі засипання котловану — очисна споруда наповнюється чистою водою, щоб уникнути надмірного тиску на корпус ОС.
→ Блок управління з компресором може розташовуватися в господарських приміщеннях або на вулиці.
→ Після встановлення ОС, території повертається її попередній вигляд – відновлюється бруківка, газон.
→ Запуск очисної споруди проводиться працівниками сервісної служби безкоштовно. Передбачає транспортування на об’єкт певної кількості активного мулу, залежно від типу ОС.
→ Після запуску очисної споруди перевіряється рівень активного мулу, контроль і налаштування функціонування зон біореактора та вибір оптимального режиму роботи блоку управління.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ML10 автономна каналізація для 7-10 осіб 21

Сервісне обслуговування ОС може проводитися персоналом сервісної служби або власником споруди самостійно до 2 раз на рік. Обслуговування полягає у тому, щоб:
— згідно інструкції перевірити рівень активного мулу в біореакторі
— почистити фільтр компресора
— якщо вміст активного мулу зависокий — його потрібно відкачати та висушити згідно інструкції. Активний мул немає неприємного запаху.
— якщо вміст активного мулу занизький — потрібно змінити налаштування поступлення кисню згідно інструкції.

Доступні різні види гарантійного обслуговування:
— стандартна гарантія — 2 роки.
— спеціальна гарантія 10 років — при підписанні договору на обслуговування на термін до 10 років, на весь термін дії договору буде діяти спеціальна гарантія. Програма довготривалої гарантії доступна всім клієнтам.

Будь-яке обладнання втрачає свою цінність без належної технічної підтримки та зворотного зв’язку у разі виникнення проблеми. Наш клієнт завжди отримає консультацію, при необхідності — виїзд на об’єкт, не залежно від дня тижня.

Закрыть меню
Please ask for info by phone or email
×

Корзина